Переваги кондиціонера COOPER&HUNTER CH-S18FTXHV-B-NG:
- Побутовий тепловий насос. адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, що забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C;
- Защита дома от обледенения +8°C;
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A++;
- Екстремічний рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency — Generation IV;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- підвищений ресурс роботи;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
- Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі за вертикаллю, що віддаються з пульта дистанційного керування;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Комплектується двома фільтрами за вибором (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний підавач»; фільтр "Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний дисплей LED на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта дистанційного керування;
- Режим комфортного сна SLЕЭР;
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Turbo режим. Увімкнення/вимкнення одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Знімна панель, що миється;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт — функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування керування;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 51 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32 x 96 x 20.5 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 70 x 96.5 x 39.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -30 до +54 °C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Комплектація | Пульт ДК Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.40 (0.2-2.0)/1.35 (0.2-2.4) кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -30 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 18089 |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.3 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 49 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH |
| Функції | Дисплей Запам'ятовування параметрів самодіагностики самоочищення Таймер |
| Холодопродуктивність | 18089 |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.3 |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


