Hydrophilic Aluminium Fin
- Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Multi-Bend Heat Exchanger
- Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Silence
- Режим "Тиша" — кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блока до мінімальних, водночас рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
Sine-Wave Inverter
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутний форми надає такі переваги:
- Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
- Велику енергоефективність і енергоощадження.
- Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
- Великі можливості керування.
Керування через Wi-Fi
- Кондиціонери можуть опціонально обладнуватися модулем Wi-Fi, який дає користувачеві контролювати та віддалено керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.
Компресор DC inverter
- Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Мотор DC inverter внутрішнього блока
- У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.
Нічний режим
- Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
Підігрівач піддона зовнішнього блока
- Підігрівач піддона зовнішнього блока встановлюється для забезпечення повного видалення води, що утворюється внаслідок відтайки теплообмінника зовнішнього блока, після проведення режиму "розморожування". Може виготовлятися з різних матеріалів.
Dry Mode
- Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним увімкненням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY"
Самоочищення
- Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 26 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 79,2 x 29,2 x 20,1 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 73 x 54,5 x 28,5 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -25 °C до +43 °C |
| Додаткові характеристики | Система самодіагностики, Економне обігрівання, Система самоочищення, Таймер, Електронний контроль температури, Захист від перегрівання, підсвічування дисплея, 24-годинний таймер, Турборежим, Авторестарт |
| Комплектація | Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Площа приміщення, м2 | 36 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.97 / 1.09 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Очищення повітря Турборежим |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.5 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Запам'ятовування налаштувань Захист від перепадів напруги Регулювання напрямку повітряного потоку Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність, кВт | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,30 ₴






