Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Мотор DC inverter зовнішнього блока
У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму й енергоспоживання. А також отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, у надмірності від потреб системи.
Режим осушення заду
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторним увімкненням і вимкненням режимів охолодження та вентиляції.
Під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька"
Режим Eco
Під час використання функції «Eco» — кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t = + 24 °C і АВТО — швидкість вентилятора.
Водночас Ви отримаєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично вимкнеться.
Також Ви можете самостійно вимкнути цей режим із пульта.
Цей режим можна використовувати тільки в режимі «Охолодження».
Функція "Следі за мною (Follow Me)"
Під час увімкнення цієї функції на ПДК процесор керування внутрішнього блока отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні перебування ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. прямою лінією "пульт — внутрішній блок".
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває впродовж 7-годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, у такий спосіб знижуючи рівень шуму, а також автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (у режимі охолодження температура підіймається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) встановлення температури повертаються до початково заданого значення.
Зовнішній блок дизайну "Брилліант"
Дизайнери Midea не забули й про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блока кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.
Озонобезпечний фреон R32
Новий холодоагент R32 (дифторметан) має чималі переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати досить популярний у цей час холодоагент R410A з R32, то останній вирізняється зменшеним на понад 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 вирізняється зниженою в'язкістю і щільністю. Завдяки нижчій щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність дифторметана майже на 30% менша, порівнюючи з R410A.
Виявлення витоку холодоагенту
У разі, якщо витік холодоагенту виявлений, на дисплеї внутрішнього блока зобразиться код помилки «EC». Ця функція допоможе захистити компресор від зламання у разі підвищення температури внаслідок витоку холодоагенту.
Самоочищення
Режим самоочищення. Залежно від серії, цей режим вмикається або автоматично, під час вимкнення кондиціонера (на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор і далі працює ще 10~15 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник), або примусово, за активації його з ПДК.
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
Велику енергоефективність і енергоощадження.
Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
Великі можливості керування.
Режим Турбо
Функція «Turbo» — під час увімкнення цього режиму кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання, для створення комфортних умов якнайшвидше.
Контроль і керування через Wi-Fi (Опція — Wi-Fi флешка)
Midea RAC розробила мобільний застосунок для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт керування, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea — через Wi-Fi-з'єднання (для деяких середь Wi-Fi stick — опція).
Покупці можуть абсолютно безплатно завантажити застосунок для смартфона за допомогою QR-кодів, що містяться в інструкції користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 34 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 223 x 302 x 958 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 333 x 554 x 800 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +50 °C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Комплектація | Зовнішній блок, Внутрішній блок, Пульт ДК з батарейками, Гарантійний талон, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 20 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особливості | Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди). Підвищене тепловіддання |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.55/1.69 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Режими роботи | Вентилятор Нічне Обігрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 18 |
| Теплопродуктивність, кВт | 5,57 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56.5 дБ |
| Функції | Дисплей Самодіагностика самоочищення |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.28 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,01 ₴





