Nordis — енергоефективні, стильні, тихі та дуже надійні кондиціонери, виготовлені на виробничих потужностях заводу GREE. Елегантний дизайн і максимальна функціональність впевнено забезпечать Вам максимальний комфорт і легкість використання. Поєднання всіх сучасних технологій і матеріалів на виробництві, участь у розробленні провідних європейських інженерів та інсталяторів та подальше виготовлення на найкращих заводах світу — роблять Nordis безумовно найкращим вибором для Вашого будинку та офісу.
Кондиціонер Nordis NDI-24ONF/ NDO-24ONF серії Vega має мінімалістичний скандинавський дизайн, нижчий рівень шуму серед моделей типу On/Off, гарні показники енергоефективності, а також якісну систему очищення повітря. Ця модель забезпечить саме комфортне середовище для роботи та відпочинку.
Особливості моделі:
- Тип компресора — On/Off;
- Интеллектуальна разморозка;
- Автоматичне керування;
- Функція I Feel;
- Комфортний режим сну;
- Широкий потік повітря;
- Мультифільтр;
- Компактний дизайн;
- Світлодіодний дисплей;
- Таймер;
- Автоматичне очищення;
- Режим турбо;
- Сама діагностика;
- Авторестарт;
- Захист від дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 970x300x225 мм см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 913x680x378 мм см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -7°C...+43°C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Елементи живлення ААА для пульта (2 шт.) Мультифільтр фільтр Фільтр з іонами срібла Інструкція використання Гарантійний талон в інструкції |
| Особливості | Режим антизамерзання (+8) Авторестарт Мультифільтр (фотокалетичний, катехіновий, "Silver Ion", від пилових кліщів і електростатичний) Захист від грибків і цвілі Захист від обдування холодним повітрям Електромагнітна сумісність Інтелектуальна розмо |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.86/1.92 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 24000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.70 |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Електростатичний фільтр |
| Холодопродуктивність | 6.15 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 1Ф/220-240В/50Гц |
- Ціна: 0,01 ₴







