ORION DC Inverter — нова серія інверторних кондиціонерів типу тепловий насос від відомого норвезького виробника компанії NØRDIS. Ці моделі чудово пристосовані для роботи в умовах холодних регіонів, оскільки забезпечені підігрівом піддона та компресора зовнішнього блока.
Серія ORION вирізняється преміальною комплектацією, а це гарантія високих показників енергоефективності й безшумної роботи. Кондиціонери цієї серії призначені для створення максимально комфортних умов і вирізняються розширеною функціональністю і Wi-Fi керуванням.
Показники енергоефективності найвищі: під час обігрівання А+++, під час охолодження А++. Це означає, чи не вдвічі менші енерговитрати, порівнюючи з неінверторною моделлю, автоматичний вибір і гнучке керування компресором на екологічно чистому R32, що змінюється швидкість вентиляторів зовнішнього та внутрішнього блоків і маса інших переваг.
Додатковим плюсом є вогнестійкий корпус зовнішнього блока NØRDIS ORION, а також найкраща фільтрація повітря.
Рекомендації щодо застосування
Кондиціонер Nordis Orion NDI-G12IV1/NDO-G12IV1 — ідеальне рішення для контролю мікроклімату в приватних будинках або квартирах, а також у медичних, навчальних, адміністративних установах, у банках, офісах або бутиках.
Переваги та особливості Nordis Orion NDI-G12IV1/NDO-G12IV1- Робота в режимах: охолодження, нагрівання, вентиляції та осушення, автоматичний режим.
- Режим Турбо у разі охолодження упродовж пів години швидко охолодить приміщення до потрібної температури.
- Функція I FEEL для забезпечення комфорту в зоні, де перебуває користувач.
- Захист від протягів.
- Осушення без зміни температури повітря.
- Режим комфортного сну.
- Економічні режими.
- Світлодіодний дисплей із помітною індикацією, яка вмикається або вимикається.
- Фільтри підвищеної щільності для якісного очищення повітря від пилу.
- Фільтр холодної плазми усуває мікроби, бактерії та віруси.
- 3D інтелектуальний розподіл повітря з вибором напрямку повітряного потоку.
- 5 швидкостей вентилятора настінного блока.
- Збільшена довжина потоку повітря завдяки спеціальній конструкції жалюзі, щоб у приміщенні не було застійних зон.
- Економне прогрівання приміщення з підтриманням +8 °C.
- Зручний доступ для обслуговування, легкий демонтаж.
- Таймер 24 години.
- Автокочення, авторизування положення горизонтальних і вертикальних жалюзі.
- Саме діагностика стану спліт-системи.
- Авторестарт.
- Автоочищення та запобігання розвитку цвілі всередині кондиціонера.
- Автоматичне відтавання.
- Wi-Fi керування зі смартфона або планшета через мобільний застосунок для iOS і Android systems.
Монтаж і керування
Спліт-система монтується кваліфікованими фахівцями, монтаж і під'єднання до дренажу та фреонопроводу мають виконуватися відповідно до інструкції з монтажу й експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 31 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 20.9 x 84.5 x 28.9 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 59.6 x 84.8 x 32 см см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -25°C...+43°C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт дистанційного керування Елементи живлення ААА пульта ДК (2 шт.) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Особливості | Режим "Антизамерзання +8" Авторестарт Три режими "Сон" Керування вертикальними та горизонтальними жалюзами з пульта ДК Покриття теплообмінника Blue Fin Вбудований "Зимовий комплект" Мультифільтр (фотокалетичний, катехіновий, "silver Ion" від пилових до |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.99/1.09 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 12522 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.6 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24-41 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Cold Plazma |
| Холодопродуктивність | 12122 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
- Ціна: 0,01 ₴





