Опис: Кондиціонер LG Standart Plus PC24SQ
Кондиціонер LG PC24SQ — спліт-система настінного типу, що працює в режимах обігріву, охолодження, осушення, вентиляції за температур зовнішнього повітря від -150 °C до +480 °C. Модель із серії 2020 року Standart Plus New 2020, у якій зібрані всі інноваційні технології, максимально продумана кожна дрібна деталь у плані функціональності та продуктивності. Внутрішній блок спліт-системи виготовлена в білому кольорі з пластику високої якості, який не втратить вигляд згодом, а потужний інноваційний компресор забезпечить безперебійну роботу системи на довгі роки.
Переваги кондиціонера LG PC24SQ.
Спліт-система обладнана якісним інверторним компресором, який максимально захищає систему від стрибків напруги, і що найголовніше — заощаджує споживання електроенергії на відміну від звичайного компресора. Також завдяки інверторній технології система плавно регулює роботу компресора та контролює підтримання комфортної температури в приміщенні. Крім цього, у моделях є такі відмінні характеристики:
- Система працює на високоефективному фреоні R32.
- Антибактеріальний фільтр подвійного захисту.
- Можливість керування кондиціонером через Wi-Fi.
- Вентиляція приміщення.
- Покриття теплообмінника Gold Fin — захищає від корозії систему на довгі роки.
Кондиціонер LG PC24SQ — технологічні переваги.
Всі ми побоюваннямося прямих повітряних потоків, боячись застуди та протягів, у цій моделі ця проблема розв'язана професійно. Функція «Комфортне кондиціювання» допоможе уникнути прямого напрямку на Вас повітряних потоків без жодних складнощів. Ця функція — не єдине, чим може похвалитися спліт-система:
- LG Active Energy Control — функція, за допомогою якої можна регулювати споживання електроенергії.
- Низький рівень шуму під час роботи.
- Технологія Jet Cool — дасть змогу упродовж 5 хвилин охолодити приміщення з мінімізацією мертвих зон.
- Автоматичне очищення теплообмінника — запобігає скупченню й розмноженню бактерій, грибка та цвілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 35 x 100 x 21 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 60 х 82 х 33 см см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -10 до +48 °С |
| Особливості | Технологія Dual Inverter Конструкція вентилятора внутрішнього блока Skew fan Привод вентилятора з технологією BLDC |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.57/1.65 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Теплопродуктивність | 7.5 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 31 Дб дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 47 дБ дБ |
| Холодопродуктивність, кВт | 6.6 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,01 ₴







