Стильний і функціональний кондиціонер із великою кількістю можливостей керування.
Лаконічний і сучасний дизайн кондиціонера, впишеться в будь-який інтер'єр, чи то квартири, чи то заміського будинку. Плавні лінії корпусу кондиціонера доповнюють цілісний дизайн кондиціонера та надають завершеності конструкції.
Безліч функцій автоматики задовольняють будь-які потреби керування, контролю температури та режимів роботи. Серед іншого, варто зазначити цілу низку ексклюзивних функцій керування.
- Дисплей «Mystery Shine»
Дисплей вбудований у корпус передньої панелі та не видно в вимкненому режимі, а в нічну пору доби не випромінює світла та не створює дискомфорту; - Функція «Intel Defrost» є автоматичне розморожування. Після того, як розморожування завершене, кондиціонер автоматично повернеться до процесу обігрівання; відповідно, ця функція не тільки може забезпечити обігрівання за допомогою кондиціонера, але також гарантує тривалішу та
надійна його робота; - Ефективний захист від корозії «GOLDENcomfort»
Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку кондиціонера залишатися чистим довгі роки, навіть у приморських районах. - Мідна трубка «Superior» Модна трубка має нову оптимізовану трапецієподібну внутрішню різь. Область теплообміну збільшена, ефективність теплообміну поліпшена та ефективність холодоагенту (обогрівання) зростає;
- Технологія «Z-Plus» Підтримування високоефективної технології «Z-Plus» дає змогу кондиціонеру TKS бути економнішим у споживанні енергії;
- Функція «SelfRelax»
«Автоматичне вимкнення живлення» зупинятиме ваш кондиціонер після 10 годин роботи. Отже, він буде економити енергію й захистити довкілля; - Потужне нагрівання-охолодження.
Обладнаний компресорами та двигунами, створеними відомими світовими виробниками, він здатний принести вам миттєве відчуття прохолоди; - Функція «Quiet tune»
Обидва — внутрішній і зовнішній блоки забезпечені неперевершеним робочим механізмом, який мінімізує шум, тому ви можете насолоджуватися свіжим навколишнім простором, попри жар, що обпікає зовні; - Функція «Sahara»
Незалежна функція осушення може зберегти ваш одяг сухим, навіть якщо погода стає вологою, у такий спосіб, звільняючи вас від зайвих турбот; - Функція «Worm-Worm»
У режимі обігріву, швидкість вентилятора регулюється, залежно від температури теплообмінника. Тільки тоді, коли теплообмінник досить теплий, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкому обдуванню холодним повітрям - Функція «Gate Off»
Після вимкнення, поперечний вентилятор, як і раніше, працює 3 додаткові хвилини, тому вологість у внутрішньому блоці буде висушена. Жодних шансів для цвілі!Функція «Doublehour»
Обладнаний функцією таймера 24 год/12 год увімкнення/вимкнення; - Dual effect
Гарний дизайн робить наші продукти ідеальними для різних стилів інтер'єру, практичними та простими для використання; - Захист «Stop truble»
З автоматичним захистом, помилки будуть виявлені платою і відбиті на LED екрані внутрішнього блока. Потім захист буде вироблений; - Авторестарт «Load Again»
Після вимкнення або в разі випадкового вимкнення електроенергії, кондиціонери TKS можуть зберігати та відновлювати температуру та інші параметри, у разі відновлення живлення; - Обслуговування сітчастого фільтра «FlexService»
Сітчастий фільтр може бути легко демонтований і очищений. Це гарантує здорові умови довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 26 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 777х250х201 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 754х300х552 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -7/+48 |
| Особливості | Авторестарт |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0,88/0,92 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 3.41 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21 дБА дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБА дБ |
| Холодопродуктивність, кВт | 3.25 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴





