Кондиціонери TKS-18BW Bavaria — бюджетна серія, спроєктована німецькими інженерами. Кондиціонери TKS-18BW виробляються на власних лініях збирання в Південно-Східній Азії, а їх якість сертифікована за стандартом ISO 9001-2011. Внутрішній блок спліт-системи має стильний дизайн. Під кришкою внутрішнього блока кондиціонера розташований сучасний LED-дисплей, який зображає під'єднане живлення, режим таймера, а також показує, чи є кондиціонер у режимі очікування, чи ні. Функція ECO на пульті керування дасть змогу на 2 градуси підняти температуру в спекотні дні, а в холодні дні на 2 градуси опустити температуру від встановленої на пульті керування, що дасть змогу заощадити Ваші кошти на електроенергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.4 х 91 х 20.6 см см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.3 х 81.7 х 32.8 см см см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Автоматичне розморожування теплообмінника зовнішнього блока гарантує тривалішу та надійнішу роботу кондиціонера., Захист Stop truble миттєво виявляє проблеми та виводить помилку на LED-екран внутрішнього блока. |
| Площа приміщення, м2 | 55 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.4 кВт/1.49 кВт кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Дисплей |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.14 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,20 ₴








