Кондиціонери TKS TKS-10LB серії Elba — елегантний, сучасний, стильний і інтелектуальний кондиціонер.Розширені функції: «Intel Defrost», «SelfRelax», «Quiet tune», «Sahara», «Worm-Worm», «Gate Off», «Doublehour» роблять можливим і просто контролювати температуру, а їх простота та доступність дає змогу легко освоїти його керування. Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку кондиціонера залишатися чистим довгі роки, навіть у приморських районах. Мідна трубка «Superior» Мідна трубка має нову оптимізовану трапецієподібну внутрішню різь. Область теплообміну збільшена, ефективність теплообміну поліпшена та ефективність холодоагенту (обогрівання) зростає; Технологія «Z-Plus» Позадрібання високоефективної технології «Z-Plus» дає змогу кондиціонеру TKS бути економнішим у споживанні енергії;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25.5 х 69.8 х 19 см см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 50.7 х 65.4 х 27.6 см см см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення, м2 | 30 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.69 кВт / 0.77 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Дисплей |
- Ціна: 50 ₴




