Новий недорогий кондиціонер чорного кольору, не інверторний із насиченим функціоналом, гарною продуктивністю. Має приховані LED-дисплей на передній панелі кондиціонера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг кг |
| Вага зовнішнього блока | 26 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 77.7x25x20.1 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 75.4x30x55.2 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення, м2 | 32 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 3,41 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21/27/31 Дб дБ |
| Холодопродуктивність | 0 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴





