Кондиціонери TKS-08BDW Bavaria Inverter — бюджетна серія спроєктована німецькими інженерами. Сучасний, стильний і інтелектуальний кондиціонер.Розширені функції. Кондиціонери TKS-08BDW виробляються на власних лініях збирання в Південно-Східній Азії, а їх якість сертифікована за стандартом ISO 9001-2011. Внутрішній блок спліт-системи має стильний дизайн. Під кришкою внутрішнього блока кондиціонера розташований сучасний LED-дисплей, який зображає під'єднане живлення, режим таймера, а також показує, чи є кондиціонер у режимі очікування, чи ні. Функція ECO на пульті керування дасть змогу на 2 градуси підняти температуру в спекотні дні, а в холодні дні на 2 градуси опустити температуру від встановленої на пульті керування, що дасть змогу заощадити Ваші кошти на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 255x698x190 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 300x754x552 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Ефективний захист від корозії «GOLDENcomfort». Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0,61/0,7 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Дисплей |
| Колір | Білий |
- Ціна: 63 ₴








