Кондиціонери TKS-18BDW Bavaria Inverter — серія спроєктована німецькими інженерами. Сучасний, стильний і інтелектуальний кондиціонер.Розширені функції. Кондиціонери TKS-18BDW виробляються на власних лініях збирання в Південно-Східній Азії, а їх якість сертифікована за стандартом ISO 9001-2011. Внутрішній блок спліт-системи має стильний дизайн. Під кришкою внутрішнього блока кондиціонера розташований сучасний LED-дисплей, який зображає під'єднане живлення, режим таймера, а також показує, чи є кондиціонер у режимі очікування, чи ні. Функція ECO на пульті керування дасть змогу на 2 градуси підняти температуру в спекотні дні, а в холодні дні на 2 градуси опустити температуру від встановленої на пульті керування, що дасть змогу заощадити Ваші кошти на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 294*910*206 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 328*817*553 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 |
| Площа приміщення, м2 | 55 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.4 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 23 дБ дБ |
| Функції | Дисплей |
| Холодопродуктивність, кВт | 5 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,30 ₴








