Серія Bavaria Inverter
Стильний і функціональний інверторний кондиціонер із великою кількістю можливостей керування.
Лаконічний і сучасний дизайн кондиціонера, впишеться в будь-який інтер'єр, чи то квартири, чи то заміського будинку. Плавні лінії корпусу кондиціонера доповнюють цілісний дизайн кондиціонера та надають завершеності конструкції.
Безліч функцій автоматики задовольняють будь-які потреби керування, контролю температури та режимів роботи.
Bavaria Inverter — чудовий спосіб обігріти квартиру в міжсезоння. У режимі «теплового насоса» кондиціонер швидко зігріє кімнату та точно підтримає комфортну температуру. Витрата електроенергії приблизно вчетверо менша, ніж під час обігрівання конвектором або оливним радіатором.
Найвищий клас А за ефективністю обігріву та охолодження! Кондиціонер адаптований до зим у наших широтах і працює на обігрівання до -15 °C.
- Технологія «ECOTech»
Цей інверторний кондиціонер є високоефективним і енергоощадним. Він має сучасні енергоефективні ЕКО-технології. Отже, він формує здорове та комфортне середовище; - Функція «Intel Defrost»
Є автоматичне розморожування. Після того, як розморожування завершене, кондиціонер автоматично повернеться до процесу обігрівання; відповідно, ця функція не тільки може забезпечити обігрівання за допомогою кондиціонера, але також гарантує тривалішу та надійнішу його роботу; - Ефективний захист від корозії «GOLDEN comfort»
Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку кондиціонера залишатися чистим довгі роки, навіть у приморських районах. - Технологія «Tour 180°»
З впровадженою технологією Tour 180° DC інвертор, у кондиціонері TKS підвищена адаптованість і стабільність, водночас знижене споживання енергії, а охолодження й нагрівання стали ще точнішими; - Режим «SilentSleep»
Ця функція розроблена спеціально для вас, щоб солодко спати, не використовуючи переохолодження або перегрівання вночі; - Мідна трубка «Top class»
Мідна трубка має нову оптимізовану трапецієподібну внутрішню різь. Область теплообміну збільшена, ефективність теплообміну поліпшена та ефективність холодоагенту (обогрівання) зростає; - Технологія Z-Plus
Впровадження високоефективної технології Z-Plus дає змогу кондиціонеру TKS бути економнішим у споживанні енергії; - Функція «Auto Rest»
«Автоматичне вимкнення живлення» зупинятиме ваш кондиціонер після 10 годин роботи. Отже, він буде економити енергію й захистити довкілля; - Потужне нагрівання-охолодження
Обладнаний компресорами та двигунами, створеними відомими світовими виробниками, він здатний принести вам миттєве відчуття прохолоди; - Функція «Quiet tune»
Обидва — внутрішній і зовнішній блоки забезпечені неперевершеним робочим механізмом, який мінімізує шум, тому ви можете насолоджуватися свіжим навколишнім простором, попри жар, що обпікає зовні; - Функція «Sahara»
Незалежна функція осушення може зберегти ваш одяг сухим, навіть якщо погода стає вологою, у такий спосіб, звільняючи вас від зайвих турбот; - Функція «Worm-Worm»
У режимі обігріву, швидкість вентилятора регулюється, залежно від температури теплообмінника. Тільки тоді, коли теплообмінник досить теплий, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкому обдуванню холодним повітрям; - Функція «Gate Off»
Після вимкнення, поперечний вентилятор, як і раніше, працює 3 додаткові хвилини, тому вологість у внутрішньому блоці буде висушена. Жодних шансів для цвілі! - Функція «Double hour»
Обладнаний функцією таймера 24 год/12 год увімкнення/вимкнення; - Dual effect
Гарний дизайн робить наші продукти ідеальними для різних стилів інтер'єру, практичними та простими для використання; - Захист «Stop truble»
З автоматичним захистом, помилки будуть виявлені платою і відбиті на LED екрані внутрішнього блока. Потім захист буде вироблений; - Авторестарт «Load Again»
Після вимкнення або в разі випадкового вимкнення електроенергії, кондиціонери Olmo можуть зберігати та відновлювати температуру та інші параметри, у разі відновлення живлення; - Обслуговування сітчастого фільтра «FlexService»
Сітчастий фільтр може бути легко демонтований і очищений. Це гарантує здорові умови довкілля; - LED дисплей «ShinyStar»
LED-дисплей розроблений для зручності користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 39,5 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 1010х315х220 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 886х357х605 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15/+48 |
| Особливості | Авторестарт,24-годинний таймер |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1,95/1,92 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 7.5 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24 дБА дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБА дБ |
| Холодопродуктивність | 7.1 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,40 ₴





