Кондиціонери TKS TKS-14LB серії Elba Inverter — елегантний, сучасний, стильний і інтелектуальний кондиціонер.Розширені функції: «Intel Defrost», «SelfRelax», «Quiet tune», «Sahara», «Worm-Worm», «Gate Off», «Doublehour» роблять можливим комфортно та можливо просто контролювати температуру, а їх простота та доступність дає змогу легко опанувати його керування. Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку кондиціонера залишатися чистим довгі роки, навіть у приморських районах. Мідна трубка «Superior» Мідна трубка має нову оптимізовану трапецієподібну внутрішню різь. Область теплообміну збільшена, ефективність теплообміну поліпшена та ефективність холодоагенту (обогрівання) зростає; Технологія «Z-Plus» Позадрібання високоефективної технології «Z-Plus» дає змогу кондиціонеру TKS бути економнішим у споживанні енергії;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 77.7x25x20.1 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 75.4x30x55.2 см см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Ефективний захист від корозії «GOLDENcomfort». Дбайливо продумане антикорозійне покриття з NANO — частинками золота, на 50% збільшує термін експлуатації теплообмінника зовнішнього блока, повністю усуваючи утворення іржі, дає змогу зовнішньому блоку |
| Площа приміщення, м2 | 40 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.2 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Дисплей |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 76 ₴





