Кондиционер Midea XTreme MSAG-24HRFN8-I /MSAG-24HRFN8-O (MSAG-24HRFN8-I)
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Blue Fin
Блакитне покриття оребрення теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або не мати кольору взагалі (прозорий лак).
Cleaning (Очистка)
Технологія Active Clean змиває пил, плісняву та жир, які можуть викликати запах, коли вони прилипають до теплообмінника, автоматично заморожуючи, а потім швидко розморожувати іній, розігріваючи теплообмінник. Після цього крильчатка продовжує працювати, щоб просушити теплообмінник остаточно.
Коли ця функція увімкнена, на дисплеї внутрішнього блока показується індикація «CL», через 20-45 хвилин блок автоматично вимкнеться й сам скасуватиме функцію активного очищення.
Для проведення очищення в подальшому, необхідно заново увімкнути цю функцію.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Підігрівач картера компресора
Для запобігання гідроудару компресора, під час роботи спліт системи, у холодну пору року (у разі негативних температур зовнішнього повітря) встановлюється електро-ТЕН. ТЕН вмикається у разі зупинки компресора та не дає змогу в оливі компресора, що міститься в картері, конконденсуватися рідкому фреону.
Мотор DC inverter зовнішнього блока
У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму й енергоспоживання. А також отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, у надмірності від потреб системи.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторним увімкненням і вимкненням режимів охолодження та вентиляції.
Під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька"
Енергоефективність А+++
Енергоефективність — ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві.
Іди за мною (Follow Me)
Функція "Следі за мною (Follow Me)"
Під час увімкнення цієї функції на ПДК процесор керування внутрішнього блока отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні перебування ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. прямою лінією "пульт — внутрішній блок".
Техноглогия Full-DC (3D DC-inverter)
Усі двигуни компресорів і вентиляторів у системі виготовлені за технологією DC-inverter
Охолодження за низької температури довкілля
Функція "Охолодження за низької температури довкілля" — забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, за температур нижчих від нуля (зовнішнього повітря), що дає змогу використовувати його для роботи, наприклад, у серверних.
У сучасних серіях Full DC-інверторних спліт/мультиспліт систем ця опція реалізована програмно-апаратно, водночас, якщо є потреба використання кондиціонера в зимову пору на охолодження, то необхідно додатково встановити
Підтримка температури +8 °C
Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8 °C.
Система керування кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря +8 °C, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібне постійне прогрівання приміщення до комфортної температури. Водночас кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/поміщення зменшується.
Мотор DC inverter внутрішнього блока
У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває впродовж 7-годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, у такий спосіб знижуючи рівень шуму, а також автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (у режимі охолодження температура підіймається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) встановлення температури повертаються до початково заданого значення.
Зовнішній блок дизайну "Брилліант"
Дизайнери Midea не забули й про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блока кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.
Озонобезпечний фреон R32
Новий холодоагент R32 (дифторметан) має чималі переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати досить популярний у цей час холодоагент R410A з R32, то останній вирізняється зменшеним на понад 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 вирізняється зниженою в'язкістю і щільністю. Завдяки нижчій щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність дифторметана майже на 30% менша, порівнюючи з R410A.
Виявлення витоку холодоагенту
У разі, якщо витік холодоагенту виявлений, на дисплеї внутрішнього блока зобразиться код помилки «EC». Ця функція допоможе захистити компресор від зламання у разі підвищення температури внаслідок витоку холодоагенту.
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
- Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
- Велику енергоефективність і енергоощадження.
- Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
- Великі можливості керування.
Підігрівач піддона зовнішнього блока
Підігрівач піддона зовнішнього блока встановлюється для забезпечення повного видалення води, що утворюється внаслідок відтайки теплообмінника зовнішнього блока під час проведення режиму "розморожування".
Режим Турбо
Функція «Turbo» — під час увімкнення цього режиму кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання, для створення комфортних умов якнайшвидше.
Контроль і керування через Wi-Fi (Опція)
Midea RAC розробила мобільний застосунок для сучасних смартфонів, який виконує функцію віддаленого пульта — через Wi-Fi-з'єднання (для деяких середей Wi-Fi — опція).
Покупатели могут абсолютно бесплатно загрузить приложение для смартфона при помощи QR-кодов находящихся в Інструкції користувача по підключенню та використанню модуля Wi-Fi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 46.90 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 24,4 х 108,3 x 36,6 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 67,3х89x34,2 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -25°C...+50°C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Комплектація | Зовнішній блок, Внутрішній блок, Пульт ДК з батарейками, Гарантійний талон, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 50 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 25 |
| Площа приміщення, м2 | 65 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 3.100/3.200 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Приток свіжого повітря |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 8.210 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21/46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Функції | Гідрофільне покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Запам'ятовування налаштувань Підсвітки Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики самоочищення Сенсор присутності Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 8.21 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 1~ 220 V / 50 Hz |
- Ціна: 0,01 ₴











