NØRDIS ORION PRO — це інверторний кондиціонер-тепловий насос нового покоління. Це покращена версія серії ORION з останніми технічними рішеннями. Спліт-інвертор призначений для охолодження й опалення, переважно, житлових квартир та будинків, але може бути встановлений і в офісах. NØRDIS ORION PRO має вбудований модуль Wi-Fi, плазмовий іонізатор і функцію I FEEL другого покоління, а також багато інших інноваційних функцій, що забезпечують найкращий комфорт власника. Оновлений набір компонентів пристрою ще більше знизив споживання енергії. ORION PRO перевершив оригінальну серію ORION у енергоефективності. Кондиціонер швидше охолоджується й встановлює оптимальну для вас температуру в приміщенні. У відповідь на потреби клієнтів у країнах із холодним кліматом функція опалення серії NØRDIS ORION PRO додатково адаптована для ефективної роботи, коли температура зовнішнього повітря опускається до -25 °C. Крім того, він використовує екологічно чистий холодоагент R32 і постачається в абсолютно новій вогнетривкій електричній коробці. Новітній інверторний компресор забезпечує ефективну роботу в діапазоні температур від -25 до +53 °C. Wi-Fi модуль для керування кондиціонером через смартфон (Android, iOS). Озонобезпечний високоефективний екологічно чистий холодоагент R32. Пристосований для роботи на спеку в північних країнах. Стильний світлодіодний екран на панелі внутрішнього блока. NØRDIS ORION PRO обладнаний фільтрами високої щільності, які фільтрують більше пилу та пилки з повітря. I FEEL забезпечує інтелектуальний контроль температури там, де це необхідно та забезпечує комфортніше середовище. Холодний плазмовий очисник повітря вбиває бактерії, мікроби та інші шкідливі частинки. Турбоохолодження забезпечує максимальний потік повітря й продуктивність упродовж 30 хвилин для швидкого охолодження приміщення. Також швидко остигає. Режим охолодження від -10 до 50 °C. Для тих, хто має сільське житло: функція +8 °C, що дає змогу підтримувати стабільну температуру. Простіше розбирання, а отже, і швидке обслуговування, заміна деталей і мийки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 35 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 19.5 x 92 x 30.6 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 60.2 x 85.3 x 34.9 см см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -25°C...+53°C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт дистанційного керування Елементи живлення ААА пульта ДК (2 шт.) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Особливості | Режим "Антизамерзання +8" Авторестарт Три режими "Сон" Керування вертикальними та горизонтальними жалюзами з пульта ДК Покриття теплообмінника Blue Fin Вбудований "Зимовий комплект" Мультифільтр (фотокалетичний, катехіновий, "silver Ion" від пилових до |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.38/1.55 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.10 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43/41/38//35/27 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Cold Plazma |
| Холодопродуктивність | 5 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
- Ціна: 0,01 ₴






