NØRDIS ALTAIR PLUS — це поліпшена версія серії Altair. Енергоощадні, тихі та надійні кондиціонери, у яких виробник поєднує високу якість, передові технології та ціну. Ця модель має широкий спектр функцій, які забезпечують легке та зручне використання як удома, так і офісу. Унаслідок вдосконалених технічних рішень кондиціонери Altair Plus працюють у разі зниження зовнішньої температури до -22 °C. Тихий кондиціонер має стильний і компактний дизайн. Високий енергетичний клас A++/A+ забезпечить низьке споживання енергії. Сучасні функції створять комфортабельні умови в кімнатах із кондиціонерами. Функція самоочищення позбавляє забруднень усередині пристрою. 30-хвилинна програма ефективно видаляє бруд і бактерії. Розумна функція «3D Airflow» у режимі охолодження повітря дме до стелі та створює освіжний вітер. У режимі опалення повітря дує в підлогу, а потім рівномірно підіймається в кімнату. Функція I FEEL: додатковий датчик, вбудований у пульт дистанційного керування, дає пристрою постійно контролювати й регулювати рівень температури в кімнаті. Кондиціонер підтримує задану температуру в точці, де розташований пульт дистанційного керування. Технологія стійкості до іржі означає, що зовнішній блок не піддається корозії, що продовжує термін експлуатації пристрою. Підвищена герметичність захищає від потопів, комах і пилу. Функція нічного режиму регулює температуру ночами, підвищуючи комфорт сну. Прилади знижують або підвищують температуру повітря на 1-2C кожні 60 хвилин. Після 10 годин сну кондиціонер повернеться до попереднього налаштування. Підтримуючи належний рівень вологості, пристрій дає змогу сушити вологий одяг навіть у дощовиту погоду. Функція примусового розморожування — примусове розморожування можна запустити за допомогою комбінації кнопок у режимі обігріву. 6-ступеневий вентилятор дасть вам змогу вибрати найбільш відповідну повітродувку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 24 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25 х 77.7 х 20.1 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.8 х 77.7 х 29 см см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -22°C...+53°C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Особливості | Підсвітка дисплея, Таймер, система самодіагностики, система самоочищення, Авторестарт,Функція I-FEEL |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.92/1.13 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.42 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/37/33/25/22 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ дБ |
| Холодопродуктивність | 3.4 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
- Ціна: 0,30 ₴







