Nordis Altair — це енергоефективний, тихий і надійний кондиціонер. Ця модель має широкий спектр функцій, що забезпечують легке та зручне використання як удома, так і в офісі. Кондиціонер має стильний і компактний дизайн. Високий енергетичний клас A++/A забезпечить низьке споживання енергії, а сучасні функції створять максимально комфортні умови.
Особливості моделі:
- Тип компресора DC Inverter;
- Автоматичне керування;
- Автоматичне очищення;
- Самодіагностика;
- Авторестарт;
- Екологічно безпечний холодоагент R32;
- Функція розморожування;
- Функція I Feel;
- Мультифільтр;
- Режим осушення;
- Пам'ять жалюзі;
- Вбудований Wi-Fi модуль;
- Широкий потік повітря;
- Комфортний режим сну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 40 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31.5 х 101 х 22 см см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 69.9 х 92 х 38 см см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -20°C...+53°C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Особливості | Підсвітка дисплея, Таймер, система самодіагностики, система самоочищення, Авторестарт,Функція I-FEEL |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.9/2.22 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 25248 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.8 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44/41/38/34/30 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ дБ |
| Холодопродуктивність | 6.8 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴





