Кондиціонер Nordis NDI-S18TC1/NDO-S18TC2 серії Sirius має стильний дизайн і високі параметри енергоефективності. Модель обладнана низкою функцій, які дають змогу насолоджуватися комфортним мікрокліматом і роблять використання спліт-системою зручним. А завдяки інтелектуальному алгоритму потрібна температура досягається швидше та точніше. Особливості моделі:
- Тип компресора DC Inverter;
- Автоматичне керування;
- Автоматичне очищення;
- Самодіагностика;
- Авторестарт;
- Екологічно безпечний холодоагент R32;
- Функція розморожування;
- Функція I Feel;
- Таймер;
- Режим осушення;
- Фільтр з іонами срібла та вугільний фільтр;
- Широкий потік повітря;
- Комфортний режим сну;
- Вбудований Wi-Fi модуль;
- Пам'ять жалюзі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку | 32 кг кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 910×294×206 мм см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 890×628×385 мм см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -15 до +53 °C |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Мультифільтр Дренажний шланг Антивібраційні вставки на зовнішній блок Монтажний пластилін Обмотувальна стрічка Інструкція використання Гарантійний талон в інструкції Елементи живлення ААА (2 шт.) |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.5/1.6 кВт кВт |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 5,42 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44/41/35/30/28 дБ дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Холодопродуктивність | 5.28 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




