NØRDIS – скандинавський виробник високоякісних кондиціонерів, які поєднують найкращі північні технології.
Історія почалася у 1985 році в Норвегії. Сьогодні ж кондиціонери NØRDIS присутні більш ніж на 30 ринках світу, де вони є синонімом високої якості, комфорту та скандинавської практичності.
Sirius DC Inverter – кондиціонер повітря спліт-системи інверторного типу. Оптимальне рішення для тих хто шукає відмінну якість по доступній ціні. Стильний, компактний дизайн, доповнений прихованою LED індикацією та екстра низьким рівнем шуму. Має повну комплектацію та широкий набір функцій для забезпечення найбільш комфортних умов для користувача. Високий клас енергоефективності А++
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDIS |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 33 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31,5х10,10х22,0 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 34,9х85,3х60,2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Холод 0...+53; Тепло -15...+30 |
| Додаткові характеристики | Труба 1/2" -1/4", автоматичний вимикач 25А |
| Комплектація | Внутрішній блок, зовнішній блок, Пульт ДУ Мультифільтр , Дренажний шланг Антивібрацийні вставки на зовнішній блок Монтажний пластилін. Тефлонова лєнта. Інструкція. Гарантійний талон в інструкції Елементи живлення ААА (2 шт) |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Особливості | Захист від протягу холодним повітрям; Широкий потік повітря; режим антизамерзання |
| Площа приміщення, м2 | 72 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1,50/1,64 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 18000 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 46/44/38/32/28 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Авторозморожування Запам'ятовування налаштувань Підсвітки Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність, кВт | 7.03 |
| Колір | Срібний |
| Електроживлення | 1ф 220-240В 50Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴






