Спліт-системи серії AQUILON SAC-MBW/I створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують у собі лаконічність і функціональність. У серії — кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких можна підібрати варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи AQUILON SAC-MBW/I полегшують процес керування кліматом і не перевантажують інтер'єр.
Опис
Дизайн
Лаконічність, правильність форм, стриманість — ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер'єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрями. «Родзинка» моделі — світлодіодна індикація, яка просвічується через пластикову передню панель під час роботи спліт-системи.
Компресор
Спліт-системи серії обладнані інверторним компресором GREE LANDA, що працює на безпечному та високоефективному фреоні R410A. Пристрій працює в діапазоні температур від -15 до +43 °C. Компресор стійкий до температурних коливань і демонструє чудові показники в різних кліматичних умовах.
Функції
Кондиціонери серії AQUILON SAC — _MBW/I мають кілька режимів роботи: обігрівання, охолодження й рециркуляція. Додаткові функції: фільтрація повітря, дегідрація, перезапуск, режим енергоощадження, функція очищення внутрішнього блока від конденсату. Такий опціональний набір дає змогу підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях площею від 25 до 70 кв. м.
Пульт
Керування системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм для контролю параметрів.
Основні переваги
Низький рівень
шуму компресора
Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
Ергономічний
куль ДК
До комплектації входить пульт для зручного дистанційного керування системою
Світлодіодний індикатор температури
Внутрішній блок обладнаний світлодіодним індикатором, що показує температуру повітря
Режим
Turbo/Sleep
За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
Встановлення
таймера
Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
Діапазон робочих температур
Кондиціонер працює в режимі обігрівання/охолодження за температурних показників -15 – +43 °C
Режим енергоощадження
Кондиціонер під час натискання кнопки "Eco" переходить в економний режим енергоощадження.
Очищення/обогрівання
Функція очищення "Clean/Eheating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
Авторозморожування
Щоб уникнути обмерзання зовнішнього блока і, як наслідок, його зламання автоматично вмикається система авторозморожування (5-10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без увімкнення вентилятора внутрішнього блока, від чого теплообмінник зовнішнього блока нагрівається й відтає).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 48 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32х108х23 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 65.5х82х30.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -15°C до +43°C |
| Додаткові характеристики | Діаметр магісталі 1/4 і 5/8 |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Комплектація | Кондиціонер, пульт ДК, інструкція, гарантія |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.89/2.2 кВт кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Огрівання Охолодження Турборежим |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 7.20 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Дисплей Самодіагностика самоочищення Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 7.08 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В |
- Ціна: 0,01 ₴





