Модель 2022 року.
«CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Розроблений для професійних інсталяцій;
Защита дома от обледенения +8°C;
Самовідчищення внутрішнього блока. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
Спеціальна функція контролю температури I FEEL;
Клас енергоефективності А;
Інноваційний сучасний дизайн;
Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі за вертикаллю, що віддаються з пульта дистанційного керування;
Режим комфортного сна SLЕЭР;
Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
Turbo режим. Увімкнення/вимкнення одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям;
Функція зниження вологості без зниження температури;
Пульт зі зручним дисплеєм LED;
Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
Бактерицидне покриття пульта ДК;
Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
Інтелектуальне розморожування;
Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта дистанційного керування;
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дає кондиціонеру змогу самоочищення від пилу, грибків, вірусів і бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до +57-58 °C. Кондиціонер повністю очищається через 30 хвилин. Це заощаджує час і гроші на сервісному обслуговуванні та дає змогу отримати здорове повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 24.7 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 26.0x70.4x18.5 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 45.0x71.0x29.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +43 °С |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція з монтажу Інструкція з експлуатації російською мовою Пульт керування Батарейки тип "ААА" 2 шт. |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особливості | Таймер, Стабілізація напруги, Економний обігрів, Система самодіагностики, Систома самоочищення,Freeze Control, теурборежим, Авторестарт, Робота в режимі СОН, 24-годинний таймер,Функція I-FEEL, Захист від грибків і плісняття Х-FAN |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.734/0.794 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Теплопродуктивність | 9000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.65 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/37/31/25 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Функції | Авторозморожування Дисплей Запам'ятовування параметрів Захист від перепадів напруги Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність | 9000 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.55 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
- Ціна: 89 ₴





