- Blue Fin
Блакитне покриття оребрення теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Dry Mode
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним вмиканням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY".
- Hydrophilic Aluminium Fin
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
- Multi-Bend Heat Exchanger
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
- Sine-Wave Inverter
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
- Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
- Велику енергоефективність і енергоощадження.
- Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
- Великі можливості керування.
- Іонізатор
Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективним іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують усі шкідливі елементи, наявні у Вашому домі. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі та віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чищість і свіжість повітря в приміщенні.
- Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
- Нічний режим
Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
- Самоочищення
Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31 х 90 х 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54.5 х 80 х 31.5 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -20°C до +42°C |
| Додаткові характеристики | Система самодіагностики, Економне обігрівання, Система самоочищення, захист від перегрівання, Турборежим, Авторестарт, Fast Cooling, Робота в режимі СОН, C інвертором, Таймер, Електронний контроль температури, Низькотемпературне нагрівання (до -20 °C), підсвічування дисп |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Комплектація | Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Площа приміщення, м2 | 54 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.1-3.8 / 1.1-3.7 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.1 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | до 58 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | до 54 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Авторозморожування гідрофільне покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Запам'ятовування налаштувань Захист від перепадів напруги Регулювання напрямку повітряного потоку самодіагностики Самоочищення Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.4 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,01 ₴




