- Blue Fin
Блакитне покриття оребрення теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Dry Mode
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним вмиканням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY".
- Hydrophilic Aluminium Fin
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
- Multi-Bend Heat Exchanger
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
- Sine-Wave Inverter
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
- Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
- Велику енергоефективність і енергоощадження.
- Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
- Великі можливості керування.
- Іонізатор
Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективним іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують усі шкідливі елементи, наявні у Вашому домі. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі та віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чищість і свіжість повітря в приміщенні.
- Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
- Нічний режим
Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
- Самоочищення
Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 33 х 108.2 х 23.3 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 70 х 90 х 35 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -20 до +42 °C |
| Додаткові характеристики | Система самодіагностики, Система самоочищення, з інвертором, Таймер, Електронний контроль температури, підсвічування дисплея, 24-годинний таймер, Турборежим, Авторестарт |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Комплектація | Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 50 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 20 |
| Площа приміщення, м2 | 72 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.42-3/0.4-2.79 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Теплопродуктивність, кВт | 7.95 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24-44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | до 61 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Авторозморожування гідрофільне покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Запам'ятовування налаштувань Захист від перепадів напруги Регулювання напрямку повітряного потоку самодіагностики самоочищення |
| Холодопродуктивність, кВт | 7.5 |
- Ціна: 0,01 ₴




