Golden Fin
Золоте покриття оребрення теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
Multi-Bend Heat Exchanger
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Режим Турбо
Функція "Turbo" — під час увімкнення цього режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання, для створення комфортних умов якнайшвидше.
Нічний режим
Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
Dry Mode
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним вмиканням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY".
Самоочищення
Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 27 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.5 х 75 х 20 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54.5 х 73 х 28.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -15 до +43 °С |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Гарантійний талон Інструкція з експлуатації |
| Макс. довжина магістралі, м | 10 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Особливості | 3-хвилинна функція захисту Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині) Захист від обдування холодним повітрям панель, що легко миється |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.72/0.78 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.6 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24-34 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Немає |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Дисплей Самодіагностика самоочищення Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.5 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 94 ₴






