Витяжка Siemens LB55565
Siemens LB55565 - це витяжка, яка завдяки потужності вентилятора 618 м3/год ефективно очищує повітря під час приготування їжі. Витяжка призначена для встановлення під відповідною шафою, димоходом, а також над острівною кухнею. Прилад має енергозберігаюче LED освітлення, повзункові перемикачі, інтенсивний режим та регулювання швидкості.
Перевірені рішення
Витяжка Siemens LB55565 чудово впорається з кухонними випарами. 3-ступінчасте регулювання дозволяє вибрати правильне налаштування відповідно до ваших потреб, а інтенсивний режим допомагає видалити особливо сильні та неприємні запахи. Крім того, прості елементи керування полегшують керування приладом.
LED освітлення
Витяжка Siemens LB55565 оснащена 2 світлодіодними точковими лампами потужністю 2,15 Вт, які забезпечують відмінне освітлення варильної поверхні та навколишнього простору. Порівняно з традиційними рішеннями, світлодіоди надзвичайно економічні, випромінюють світло, подібне до природного, і споживають менше енергії.
Особливості продукту
| Тип приладу | Острівна витяжка |
| Колір | Сріблястий |
| Клас енергоспоживання | C |
| Ефективність | 618 м³/год |
| Освітлення | LED - дві точки світла |
| Потужність освітлення | 2 х 1,5 Вт |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип фільтра | Металевий |
| Управління | Механічне |
| Регулювання швидкості | 3-ступінчастий |
| Додаткова інформація | Інтенсивний режим |
| Режим роботи | Відсмоктувач; Витяжка |
| Діаметр отвору для виходу повітря | 15 см |
| Висота | 25,5 см |
| Ширина | 50 см |
| Код виробника | LB55565 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 ₴







