Німецька витяжка Siemens з неіржавкої сталі на 60 см для настінного монтажу над варильною поверхнею.
Характеристики:
Характеристики:
- 3 звичайні рівні потужності й 1 інтенсивний
- Продуктивність: 580 м3/год
- Сенсорне керування, цифровий дисплей
- Металевий жировловлювальний фільтр, придатний для миття в посудомийній машині
- Можливість роботи в режимах відведення повітря та рециркуляції (для режиму рециркуляції необхідні додаткові предмети)
- Для роботи витяжки в режимі рециркуляції необхідний комплект для режиму рециркуляції або модуль cleanAir
- Клас ефективності енергоспоживання: A
- Клас ефективності фільтра: C
- Середнє споживання електроенергії: 44 кВт-ч/рік
- Рівень шуму (мін./макс.) – 48/60 дБ
- Інтенсивний режим роботи з автоматичним вимкненням через 6 хвилин
- Двопотоковий двигун високої потужності
- Модуль світлодіодного освітлення 2 x 1,5 Вт
- Температура освітлення: 3500 K
- Потужність під'єднання: 220 ватів
- Кабель під'єднання 1,3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 16.72 кг |
| Висота, см | 63.5-107.5 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 49 х 66 х 72 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 50 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 + інтенсивний |
| Кількість/потужність моторів | 2/220 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 60 |
| Матеріал декору | Неіржавка сталь |
| Обладнання | З дисплеєм |
| Особливості | Металевий жиропоглинальний фільтр, придатний для миття в посудомийній машині |
| Продуктивність, куб.м/год | 580 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | Світлодіодне: 2 x 1.5 Вт |
| Тип керування | Сенсорне Електронне |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴










