Зменшує споживання енергії
Збереження енергії
Заощаджуйте гроші щодня з технологією цифрового інвертора. Він підтримує бажану температуру без частого вимкнення й увімкнення, тому коливання менше. А також він використовує сильні магніти та глушник, тому він тихіший, працює набагато довше та знижує споживання енергії.
Охолоджує вас швидше
Fast Cooling
Охолодіть усю кімнату швидко й ефективно. Режим швидкого охолодження працює з максимальною швидкістю обертання вентилятора до уповільнення. Отже, він охолоджується або нагрівається набагато швидше, порівнюючи зі звичайним режимом і досягає необхідної температури якнайшвидше. Це ідеально для негайного полегшення від спеки зовні.
Дихайте чистим повітрям
Фільтр HD
Переконайтеся, що повітря, яким ви дихаєте, завжди чисте та свіже. Фільтр HD дійсно ефективний для вловлювання пилу, повітряних забруднень і алергенів, як-от пилок, спори цвілі та лупа хатніх тварин. Крім того, його можна прати, тому все, що вам потрібно зробити — це швидко промити його водою, а потім знову використовувати.
Насолоджуйтеся гарним сном
Режим комфортного сна
Насолоджуйтеся прекрасним нічним сном щоночі! Режим Good Sleep автоматично контролює й точно налаштовує температуру, щоб створити ідеальні умови для кожного етапу циклу сну. Отже, ви отримуєте дорогоцінні хвилини сну та почуваєтеся повністю відпочилим. І він також використовує менше енергії, ніж звичайне охолодження.
Охолоджує кожен кут
2-Way Auto Swing
Створіть комфортну обставу з рівномірною температурою в кожному кутку. Функція 2-Way Auto Swing автоматично контролює напрямок повітряного потоку, тому він швидко та рівномірно розподіляється кімнатою. Він може видавати холодне або тепле повітря далі та в будь-якому напрямку, щоб забезпечити максимальний комфорт.
Тривале охолодження
DuraFin+
Залишайтеся комфортно прохолодними набагато довше. DuraFin + виготовлений із корозійно-стійкого матеріалу для захисту конденсатора від іржі, що допомагає підтримувати оптимальну продуктивність теплообмінника. Його чудова корозійна стійкість була підтверджена за допомогою тіста з сольовим туманом (SST) упродовж 480 годин*.
*Протестовано на моделях AR12TXFCAWKNEU, AR13TYHYAWKNST.
Екологічно чистий холодоагент
R32 холодоагент
Захистіть планету, зменшивши вплив кліматичних змін. Кондиціонер використовує холодоагент R32 нового покоління, сприяє збереженню озонового шару та має низький вплив на глобальне потепління, порівнюючи зі звичайними холодоагентами R22 або R410A. Отже, це набагато екологічніше*.
*Випробування проводилися на холодоагенті R32 проти звичайних холодоагентів Samsung R410A та R22.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 42,9 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 104 x 32,7 x 22 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 89 x 67,3 x 34,2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний мотор |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -22+46 |
| Додаткові характеристики | Робота в режимі СОН, Авторестарт, Таймер |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+ |
| Комплектація | Зовнішній і внутрішній блоки, пульт, інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 50 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 25 |
| Площа приміщення, м2 | 71 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 2,51/2,44 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -22 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 5494 |
| Теплопродуктивність, кВт | 7,3 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43/37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Да |
| Функції | Дисплей Таймер |
| Холодопродуктивність | 7097 |
| Холодопродуктивність, кВт | 7.1 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
- Ціна: 0,20 ₴









