Оптимальні режими для відпочинку
Встановивши один із режимів Комфортний сон (Нічного), охолодження, обігрівання, вентиляція, осушення або Турбо, можна впродовж мінімального проміжку часу створити оптимальний баланс температури та вологості в приміщенні в будь-яку пору доби.
Функція FOLLOW ME дає змогу регулювати температурний режим кондиціонера в зоні розташування пульта дистанційного керування.
Кут нахилу жалюзі та запам'ятовується автоматично. Це позбавляє власника кондиціонера потреби настроювати техніку після кожного запуску.
Кондиціонер буде непомітним під час вашого відпочинку, адже його внутрішній блок має низький рівень шуму 22 дБ, а прихований маскою LED-дисплей можна вимкнути з пульта.
Чисте повітря
Кондиціонери серії ADVANCE не тільки створюють сприятливий мікроклімат, але й роблять повітря чистішим.
Крім повітряного фільтра, що затримує великодисперсний пил, кондиціонер обладнаний Іонізатором, що збагачує повітря аніонами високої концентрації для очищення його від пилу та диму, а також Кутовим фільтром, що знищує запах аміаку (NH3) і поглинає формальдегід (НСНО).
Упродовж роботи функції самоочищення теплообмінник внутрішнього блока очищається від пилу, цвілі та жиру фазами заморожування-розморожування й остаточного промивання сотів теплообмінника повітрям від крильчатки. Швидкому видаленню конденсату із стільників теплообмінника сприяє спеціальне покриття з гідрофільним шаром, а антикорозійна технологія напилення теплообмінників GOLDEN FIN надійно захищає стільники від корозії агресивного зовнішнього середовища.
Комфортне дистанційне керування мікрокліматом
Кондиціонерами серії SMART можна керувати зі смартфона завдяки спеціальному мобільному застосунку. За допомогою програми можна вмикати та вимикати кондиціонер, змінювати режим роботи та температуру, а також керувати увімкненням і вимкненням за денним або тижневим таймером.
Для зв'язку з застосунком необхідно встановити Wi-Fi модуль
ERGO AC-4, виготовлений у формі «флешки», у спеціальний роз'єм на внутрішньому блоці кондиціонера серії ADVANCE та виконати його активацію.
Екологічний холодоагент
Холодоагент R32 (дифторметан) більш екологічний: R32 має на 65% меншу ПГП (потенціал глобального потепління), ніж R410A; і ефективніший: R32 має на 30% меншу щільність, ніж R410A, тому його витрата менша за однакових показників потужності.
Встановивши один із режимів Комфортний сон (Нічного), охолодження, обігрівання, вентиляція, осушення або Турбо, можна впродовж мінімального проміжку часу створити оптимальний баланс температури та вологості в приміщенні в будь-яку пору доби.
Функція FOLLOW ME дає змогу регулювати температурний режим кондиціонера в зоні розташування пульта дистанційного керування.
Кут нахилу жалюзі та запам'ятовується автоматично. Це позбавляє власника кондиціонера потреби настроювати техніку після кожного запуску.
Кондиціонер буде непомітним під час вашого відпочинку, адже його внутрішній блок має низький рівень шуму 22 дБ, а прихований маскою LED-дисплей можна вимкнути з пульта.
Чисте повітря
Кондиціонери серії ADVANCE не тільки створюють сприятливий мікроклімат, але й роблять повітря чистішим.
Крім повітряного фільтра, що затримує великодисперсний пил, кондиціонер обладнаний Іонізатором, що збагачує повітря аніонами високої концентрації для очищення його від пилу та диму, а також Кутовим фільтром, що знищує запах аміаку (NH3) і поглинає формальдегід (НСНО).
Упродовж роботи функції самоочищення теплообмінник внутрішнього блока очищається від пилу, цвілі та жиру фазами заморожування-розморожування й остаточного промивання сотів теплообмінника повітрям від крильчатки. Швидкому видаленню конденсату із стільників теплообмінника сприяє спеціальне покриття з гідрофільним шаром, а антикорозійна технологія напилення теплообмінників GOLDEN FIN надійно захищає стільники від корозії агресивного зовнішнього середовища.
Комфортне дистанційне керування мікрокліматом
Кондиціонерами серії SMART можна керувати зі смартфона завдяки спеціальному мобільному застосунку. За допомогою програми можна вмикати та вимикати кондиціонер, змінювати режим роботи та температуру, а також керувати увімкненням і вимкненням за денним або тижневим таймером.
Для зв'язку з застосунком необхідно встановити Wi-Fi модуль
ERGO AC-4, виготовлений у формі «флешки», у спеціальний роз'єм на внутрішньому блоці кондиціонера серії ADVANCE та виконати його активацію.
Екологічний холодоагент
Холодоагент R32 (дифторметан) більш екологічний: R32 має на 65% меншу ПГП (потенціал глобального потепління), ніж R410A; і ефективніший: R32 має на 30% меншу щільність, ніж R410A, тому його витрата менша за однакових показників потужності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 26.4 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.5 х 83.5 x 20.8 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.5 х 76.5 x 30.3 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +50°С |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт дистанційного керування Тримач для пульта ДК Елементи живлення ААА х 2 Набір кріплення Дренажне картера посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.65 / 0.63 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Кіпр |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 10000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.93 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37/31/22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Активний вугільний фільтр |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Дисплей Запам'ятовування параметрів Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність | 9000 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.64 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴









