Інверторні кондиціонери Beko підтримуватимуть комфортні умови для життя та роботи у вашому домі. Якісні компоненти й обладнаність сучасними технологіями дадуть змогу істотно оптимізувати витрати на електроенергію.
Охолодження й обігрівання
Кондиціонер Beko може працювати як на охолодження, так і на обігрівання приміщення. Завдяки сучасній конструкції режим обігрівання в кондиціонері працюватиме навіть за температури довкілля до -200 °C.
Розумний температурний сенсор ZoneFollow
Віддалений пульт керування обладнаний власним температурним датчиком. У режимі ZoneFollow кондиціонер визначатиме цю температуру як пріоритетну, а також спрямовувати потік повітря вбік, де розташований дистанційний пульт.
Активний вугільний фільтр
Фільтрувальний елемент кондиціонера має спеціальні сектори з активованим вугіллям, які працюють як абсорбент, вбираючи запахи, дим та інші леткі речовини. Також сітчаста структура фільтра може затримувати алергени, пилок рослин і хутро тварин.
Антикорозійне покриття теплообмінника
Спеціальне золотисте теплообмінне покриття підвищує надійність кондиціонера Beko, оскільки має високі антикорозійні якості та може витримувати як солоний клімат південних курортів, так і вологий високогірний клімат. Крім цього, таке покриття має антибактеріальну властивість і запобігає розвитку бактерій і грибків.
Програма самоочищення
Кондиціонер Beko має функцію самоочищення, що неабияк полегшує догляд за обладнанням і підтримує повітря завжди свіжим у вашому домі. Після запуску програми кондиціонер послідовно вмикає цикл охолодження, нагрівання та вентиляції з мінімальними обертами вентилятора. Отже, весь пил із трубок теплообмінника змивається разом із конденсатом.
Віддалене налаштування
Контролюйте температуру вдома, навіть якщо ви ще на роботі. Завдяки застосунку HomeWhiz, ви зможете налаштовувати нагрівання й охолодження через екран свого смартфона. Змінюйте режими, встановлюйте параметри Віко в один дотик. Більше не потрібен дистанційний пульт керування. Досить просте з'єднання бездротової мережі.
Жодних очікувань
Обладнаний функцією Jet Heat&Jet Cool, кондиціонер не змусить довго чекати. Вибирайте її, коли потрібно швидко обігріти приміщення або знизити температуру під час спеки. У режимі Jet Heat кондиціонер Beko створить інтенсивний потік теплого повітря, заповнивши теплом кімнату за лічені хвилини. А режим Jet Cool дасть змогу знизити температуру на 5 °C в одне легке натискання кнопки на пульті дистанційного керування. Насолоджуйтеся домашнім комфортом у будь-яку пору року.
Безпечний фреон R32ф
Кондиціонер, розроблений із турботою про довкілля, використовує для охолодження безпечний фреон R32. На відміну від R22, R32 не виснажує озоновий шар Землі, а його потенціал глобального потепління GWP кращий втричі, ніж R410A. Фреон R-32 дає змогу знизити до 10% енергоспоживання.
Охолодження й обігрівання
Кондиціонер Beko може працювати як на охолодження, так і на обігрівання приміщення. Завдяки сучасній конструкції режим обігрівання в кондиціонері працюватиме навіть за температури довкілля до -200 °C.
Розумний температурний сенсор ZoneFollow
Віддалений пульт керування обладнаний власним температурним датчиком. У режимі ZoneFollow кондиціонер визначатиме цю температуру як пріоритетну, а також спрямовувати потік повітря вбік, де розташований дистанційний пульт.
Активний вугільний фільтр
Фільтрувальний елемент кондиціонера має спеціальні сектори з активованим вугіллям, які працюють як абсорбент, вбираючи запахи, дим та інші леткі речовини. Також сітчаста структура фільтра може затримувати алергени, пилок рослин і хутро тварин.
Антикорозійне покриття теплообмінника
Спеціальне золотисте теплообмінне покриття підвищує надійність кондиціонера Beko, оскільки має високі антикорозійні якості та може витримувати як солоний клімат південних курортів, так і вологий високогірний клімат. Крім цього, таке покриття має антибактеріальну властивість і запобігає розвитку бактерій і грибків.
Програма самоочищення
Кондиціонер Beko має функцію самоочищення, що неабияк полегшує догляд за обладнанням і підтримує повітря завжди свіжим у вашому домі. Після запуску програми кондиціонер послідовно вмикає цикл охолодження, нагрівання та вентиляції з мінімальними обертами вентилятора. Отже, весь пил із трубок теплообмінника змивається разом із конденсатом.
Віддалене налаштування
Контролюйте температуру вдома, навіть якщо ви ще на роботі. Завдяки застосунку HomeWhiz, ви зможете налаштовувати нагрівання й охолодження через екран свого смартфона. Змінюйте режими, встановлюйте параметри Віко в один дотик. Більше не потрібен дистанційний пульт керування. Досить просте з'єднання бездротової мережі.
Жодних очікувань
Обладнаний функцією Jet Heat&Jet Cool, кондиціонер не змусить довго чекати. Вибирайте її, коли потрібно швидко обігріти приміщення або знизити температуру під час спеки. У режимі Jet Heat кондиціонер Beko створить інтенсивний потік теплого повітря, заповнивши теплом кімнату за лічені хвилини. А режим Jet Cool дасть змогу знизити температуру на 5 °C в одне легке натискання кнопки на пульті дистанційного керування. Насолоджуйтеся домашнім комфортом у будь-яку пору року.
Безпечний фреон R32ф
Кондиціонер, розроблений із турботою про довкілля, використовує для охолодження безпечний фреон R32. На відміну від R22, R32 не виснажує озоновий шар Землі, а його потенціал глобального потепління GWP кращий втричі, ніж R410A. Фреон R-32 дає змогу знизити до 10% енергоспоживання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 27 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.7 х 83.5 x 22.3 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.5 х 76.5 x 30.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +50 °C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт дистанційного керування Елементи живлення ААА х 2 шт Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особливості | Підведення електричного живлення з боку зовнішнього блока Встановлений модуль WIFI Гідрофільне покриття теплообмінників GOLDEN FIN Можливість відведення дренажу з обох боків внутрішнього блока Можливість вимкнення дисплея Інверторний компресор GMCC |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.64 / 0.61 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 10000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.93 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37/33/23 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Запам'ятовування параметрів підсвічування Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність | 9000 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.64 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴








