Кондиціонери ERGO серії COMFORT обладнані енергоефективними DC-inverter компресорами ТМ GMCC, які забезпечують комфортний мікроклімат у вашому домі та дають змогу заощаджувати електроенергію, оскільки підтримують заданий температурний режим без постійного увімкнення та вимкнення в діапазоні зовнішніх температур від 0 до +50 °C у режимі охолодження та від -15 до +30 °C у режимі обігріву.
Оптимальні режими для відпочинку
Встановивши один із режимів Комфортний сон (Нічного), охолодження, обігрівання, вентиляція, осушення або Турбо, можна впродовж мінімального проміжку часу створити оптимальний баланс температури та вологості в приміщенні в будь-яку пору доби.
Функція FOLLOW ME дає змогу регулювати температурний режим кондиціонера в зоні розташування пульта дистанційного керування. Кут нахилу жалюзі та запам'ятовується автоматично. Це позбавляє власника кондиціонера потреби настроювати техніку після кожного запуску. Кондиціонер буде непомітним під час вашого відпочинку, адже його внутрішній блок має низький рівень шуму 24-26 дБ (07/09/12 BTU/h), а прихований маскою LED-дисплей можна вимкнути з пульта.
Чисте повітря
Крім повітряного фільтра, що затримує великодисперсний пил, кондиціонери серії COMFORT обладнані вугальним фільтром, що знищує запах аміаку (NH3) і поглинає формальдегід (НСНО).
Для запобігання утворенню цвілі та патогенної флори всередині стільники теплообмінника оброблені спеціальним гідрофільним шаром, який сприяє швидкому видаленню конденсату, а антикорозійна технологія напилення теплообмінників GOLDEN FIN надійно захищає стільники від корозії агресивного зовнішнього середовища.
Оптимальні режими для відпочинку
Встановивши один із режимів Комфортний сон (Нічного), охолодження, обігрівання, вентиляція, осушення або Турбо, можна впродовж мінімального проміжку часу створити оптимальний баланс температури та вологості в приміщенні в будь-яку пору доби.
Функція FOLLOW ME дає змогу регулювати температурний режим кондиціонера в зоні розташування пульта дистанційного керування. Кут нахилу жалюзі та запам'ятовується автоматично. Це позбавляє власника кондиціонера потреби настроювати техніку після кожного запуску. Кондиціонер буде непомітним під час вашого відпочинку, адже його внутрішній блок має низький рівень шуму 24-26 дБ (07/09/12 BTU/h), а прихований маскою LED-дисплей можна вимкнути з пульта.
Чисте повітря
Крім повітряного фільтра, що затримує великодисперсний пил, кондиціонери серії COMFORT обладнані вугальним фільтром, що знищує запах аміаку (NH3) і поглинає формальдегід (НСНО).
Для запобігання утворенню цвілі та патогенної флори всередині стільники теплообмінника оброблені спеціальним гідрофільним шаром, який сприяє швидкому видаленню конденсату, а антикорозійна технологія напилення теплообмінників GOLDEN FIN надійно захищає стільники від корозії агресивного зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 20.6 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.5 х 71.5 х 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 х 72 x 27 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -15 до +50°С |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт дистанційного керування Тримач для пульта ДК Елементи живлення ААА х 2 Набір кріплення Дренажне картера посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особливості | Підведення електричного живлення з боку внутрішнього блока Гідрофільне покриття теплообмінників GOLDEN FIN Можливість виведення дренажу з будь-якого боку внутрішнього блока Можливість вимкнення дисплея на внутрішньому блоці Інверторний компресор GMCC |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.67 / 0.73 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Кіпр |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність | 8300 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.43 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 36/28.5/26 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Активний вугільний фільтр |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільне покриття теплообмінників Дисплей Запам'ятовування параметрів Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностики самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність | 8000 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.34 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴











