Плоска витяжка Pyramida для маленьких кухонь. Скляний декоративний козирьок допомагає скоригувати траєкторію пари під час активного приготування. Завдяки конструктивній особливості мотора, витяжка має достатню потужність, працює надійно з більшою продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір - відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв.
| Тип керування: | кнопкове |
| Режими роботи: | відведення/рециркуляція |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Інтенсивний режим (турбо): | немає |
| Жировий фільтр: | алюмінієвий |
| Вугільний фільтр: | є (опціонально) |
| Продуктивність: | 380 куб. м/год |
| Рівень шуму: | 68 дБ |
| Потужність ламп: | 1х4 Вт |
| Діаметр отвору повітроводу: | 120 мм |
| Розміри (ШхВхГ): | 600 х 150 х 480 мм |
| Колір: | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,30 ₴







