Особливості BRAUN MQ 5260WHBL MultiQuick 5 Vario Fit:
- Імпульсний режим + TURBO
- Чаша 600 мл
- Насадка спіралайзер 1.25 л
- 3 насадки-ножа для подрібнення
- Щітка для чищення
- Можна мити в посудомийній машині
- Нековзні ніжки
- Прогумована ручка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 5.7 х 5.7 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 19.5 x 26.3 x 27.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові місткості | Склянка |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Комплектація | Блендер Чаша 600 мл Насадка спіралайзер 1.25 л 3 насадки-ножа для подрібнення Щітка для чищення Інструкція |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші/склянка | Пластик |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Насадки | Спіралайзер |
| Об'єм, л | 1.25 |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині Нековзні ніжки Прогумована ручка Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Тип | Заглибний |
| Керування | Механічний |
| Колір | Білий Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,30 ₴







