Врізний одноважільний кухонний змішувач T01 Avena 51 від італійської компанії Elleci має довжину поворотного виливу 25 см, обладнується керамічним картриджем і комплектується сполучними шлангами завдовжки 450 мм із гайкою 3/8''.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elleci |
| Колір | Пісочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26 см |
| Габарити (ВхГ) | 32.7 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | Змішувач Суцільні шланги завдовжки 450 мм із гайкою 3/8" Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двоважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



