для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), латунь, поворотний вилив, Довжина виливу — 23 см, Колір — бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interline |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.08 кг |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 220 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина излива | 23 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴



