Оновлена серія кухонних змішувачів Rubio від компанії Interline — це серія високих одноважільних змішувачів, що передбачають максимальну зручність у використанні за достатньої простоти.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям кольору сатинованого хрому і має поворотний вилив із виносом 17.5 см. Модель встановлюється на один отвір і обладнується шланговим під'єднанням під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interline |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 17.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.3 x 17.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 17.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж потрібен отвір під змішувач діаметром 35 мм |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги для під'єднання Прокладки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Сатин (хром) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴




