Витяжка кухонна Elica STRIPE WH/60/A/LX
Особливості
- Турборежим
Характеристики
- Материал корпуса: крашений метал, скло
- Потужність: 210 Вт
- Тип керування: сенсорне
- Тип монтажу: настінна
- Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція
- Габарити: 1035 х 600 х 137 мм
- Колір: білий
- Виробник: Elica
- Країна виробництва: Польща
- Кількість швидкісних режимів: 4
- Гарантія, міс: 12
- Тип: похила
- Рівень шуму: 43 дБ
- Продуктивність: 1200 м3/год
- Ширина корпусу: 60 см
- Діаметр вентиляційної труби: 150 мм
- Лампи: 2х20 Вт
- Фильтры: алюмінієвий
Доставка/Оплата
Доставка — 2-5 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1035 х 600 х 137 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр повітроводу | 150 мм см |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 43 |
| Особливості | Турборежим |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 2х20 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



