Тип: T-подібна
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: сенсорне
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 60 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 49.5 х 60 х 40 см |
| Колір | Чорний/нержавіюча сталь |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57 х 70 х 47.5 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.55 кг |
| Тип освітлення | LED stripes 2 x 3.5 W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорні |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном, З таймером, З дисплеєм, З турборежимом |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 50/60 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло (накладка) Автоматичний сенсор запахів та парів Потужний двигун Чутливий сенсор керування 3 швидкості та інтенсивний режим boost |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 57 х 70 х 47.5 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 60 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З дисплеєм зворотним клапаном З таймером із турборежимом |
| Продуктивність, куб.м/год | 1100 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED stripes 2 x 3.5 W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Колір | Чорний/Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴








