Тип: Декоративна
Тип монтажу: Пристінний
Тип керування: Сенсорне
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х120 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 60 х 31 см |
| Колір | Білий |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 64 х 39 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 13.9 кг |
| Тип освітлення | LED JDR 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорне |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 47/63 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 40 х 64 х 39 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х120 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Продуктивність, куб.м/год | 750 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED JDR 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 286 ₴



