Тип: Декоративна
Тип монтажу: Пристінний
Тип керування: Сенсорне
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 60 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 60 х 33 см |
| Колір | Чорний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 70 х 50 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Тип освітлення | LED JDR 2 x 3W |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорне |
| Оснащення | З таймером |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 52/62 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло Чутливий сенсор керування 3 швидкості та інтенсивний режим boost Потужний двигун Чорний фільтр |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 48 х 70 х 50 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED JDR 2 x 3W |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴







