Тип: Вбудована
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: Сенсор, Пульт ДК
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 74 |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5х74х27.8 см |
| Колір | Чорний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х83 х 39 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 13.2 кг |
| Тип освітлення | LED 60 PHU (574mm) 1 x 7W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорне, Пульт ДК |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном, З таймером, З турборежимом, З дисплеєм |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон, Пульт ДК |
| Рівень шуму, Дб | 51/63 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло (кришка та фронтальна панель) Периметральна аспірація Чутливий сенсор керування 3 швидкості та інтенсивний режим boost Потужний двигун |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 36 х83 х 39 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон, Пульт ДК |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З дисплеєм зворотним клапаном З таймером із турборежимом |
| Продуктивність, куб.м/год | 1100 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED 60 PHU (574mm) 1 x 7W |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорний |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴











