Тип: Вбудована
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: Soft Touch з дисплеєм
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 54 |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.7х53.9х28.5 см |
| Колір | Білий |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 65 х 30 см |
| Вага | 7.9 кг |
| Вага в упаковці | 9.9 кг |
| Тип освітлення | LED stripe 2 x 3,5W |
| Тип фільтра | Вугільний фільтр (до комплекту не входить), Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Електронне |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном, З таймером, З турборежимом, З дисплеєм |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 51/64 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло Електронне Soft touch Автоматичний сенсор запахів та парів Периметральна аспірація 3 швидкості та інтенсивний режим Потужний двигун |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 38 х 65 х 30 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 64 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З дисплеєм зворотним клапаном З таймером із турборежимом |
| Продуктивність, куб.м/год | 1100 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED stripe 2 x 3,5W |
| Тип фільтра | Вугільний фільтр (до комплекту не входить), Жирозбиральний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴











