Тип: Телескопічна
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: Сенсор
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х80 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ширина, см | 60 |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.2x59.6x28.5 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 63.5 x 32 см |
| Вага | 7,9 кг |
| Вага в упаковці | 9,1 кг |
| Тип освітлення | LED 2x3W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорні |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном, З таймером |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 51/68 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло (біла накладка) Індикатор забруднення фільтрів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best CHEF |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 36 x 63.5 x 32 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см см |
| Кількість/потужність моторів | 1х80 Вт Вт |
| Комплектація | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 68 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 750 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED 2x3W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴








