Огляд кондиціонера Daikin Perfera FTXM71R / RXM71R
Daikin FTXM71R / RXM71R — настінна спліт-система з оновленої 2021 року дизайнерської лінійки побутових кондиціонерів Perfera, розрахована на приміщення площею до 75 м2.
Ця серія має високу популярність як у житловому, так і в комерційному сегменті завдяки сучасному дизайну, високій економності та надійності та великому набору функцій і режимів, які забезпечують оптимальний мікроклімат у приміщенні.
Особливості кондиціонера:
-
Найвищий рівень сезонної енергоефективності в режимах охолодження й нагрівання А+++.
-
Рекордно низький рівень шуму від внутрішнього блока — лише 19 дБА, у найтихішому режимі.
-
Сучасний інверторний компресор не тільки сприяє економії електроенергії, але й істотно знижує загальний рівень шуму від спліт-системи та підвищує точність підтримання температури в приміщенні.
-
Завдяки функції Heat Boost забезпечується на 14% швидше нагрівання приміщення, порівнюючи зі звичайними кондиціонерами.
-
У кондиціонерах серії FTXM-R застосовується одна з найкращих систем очищення повітря. Срібний фільтр вловлює і видаляє більшість побутових алергенів, включно з найдрібнішими частинками пилку рослин, а технологія Flash Streamer знешкоджує віруси, грибки та бактерії, призводить до їхнього розпаду, щоб забезпечити чистіше та якісне повітря.
-
Контролер Daikin Residential дає змогу керувати роботою кондиціонера віддалено через спеціальний застосунок.
-
Ви також можете керувати роботою Дайкін FTXM60R/RXM60R голосовими командами через Amazon Alexa або Google Assistant.
-
Розширений температурний діапазон роботи в режимі нагрівання до -20 градусів, що дасть змогу вам максимально економно обігрівати будинок більшу частину холодного періоду року.
- Функція рівномірного розподілу потоку повітря по всьому простору дає змогу використовувати поєднання горизонтального та вертикального зміни жалюзійної решітки для циркуляції потоків теплого або холодного повітря навіть у віддалених кутах приміщення.
- 2-зонний датчик руху: повітряний потік спрямовується в зону, де в цей момент немає людей; якщо люди в приміщенні немає, блок автоматично перемикається в енергоефективний режим (Зволоження більшої продуктивності).
Переваги спліт-системи Daikin Perfera FTXM71R/RXM71R
Фотокаталітичний титано-апатитовий фільтр
Затримує частки пилу, що містяться в повітрі, неприємні запахи, а також перешкоджає розмноженню бактерій.
Повітряний фільтр
Видаляє частинки пилу, що містяться в повітрі, забезпечуючи стабільне постачання чистим повітрям.
Антиалергенний фільтр з іонами срібла
Ця система фільтрів забезпечує якісне очищення повітря від усіх відомих забруднень, зокрема частинок, що викликають алергію. Антиалергійний фільтр з іонами срібла надійно затримує всі збудники алергії. Крім того, фотокаталітичний фільтр затримує всі віруси, бактерії, а також знищує неприємні запахи та тютюновий дим. Іони срібла, що входять до складу фільтра, також виробляють антибактеріальне й антивірусне очищення повітря в приміщенні.
Мийні фільтри Daikin
Усі фільтри, що використовуються в кондиціонерах Daikin, є довговічними та багаторазовими. Попередній фільтр досить промити й почистити пилососом, і він готовий до повторного використання, а фотокаталітичні фільтри під впливом сонячного світла очистяться від забруднень, що накопичилися — всі забруднювальні частинки розпадуться на нешкідливі основи (вуглець і воду).
Режим зниження вологості
Можливість зниження рівня вологості без зміни температури повітря в приміщенні.
Тижневий таймер
Можна настроїти таймер на початок нагрівання або охолодження в будь-яку пору дня або тижня/
Антибактеріальна поверхня пульта ДК
На пульт керування кондиціонером нанесено спеціальне покриття, яке захищає користувача від різних шкідливих мікроорганізмів — бактерій і вірусів. Антибактеріальна поверхня пульта унеможливлює контактне перенесення бактерій і вірусів під час передавання його іншому користувачеві.
Керування швидкістю вентилятора
За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера та змінювати потужність його роботи. Ступеневе регулювання швидкості вентилятора та можливість вибору необхідної швидкості вентилятора.
Технології енергоощадження
Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційному підходу до розв'язання проблеми енергоощадження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії за збереження комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються завдяки використанню інверторів і компресорів нового покоління, якісному очищенню повітря й багатьох інших інновацій "Дайкін".
Автоматичний перезапуск
У разі виникнення перебоїв з електроживлення кондиціонер відновить звичні параметри користувача під час подальшого увімкнення кондиціонера.
Автоматичний вибір режиму
Ця функція істотно полегшує керування роботою кондиціонера в міжсезоння. Кондиціонер самостійно визначає необхідний режим роботи (обогрівання або охолодження), з огляду на поточну температуру повітря.
Режим Eco
Ця функція знижує енергоспоживання, що дає змогу використовувати інші прилади з високим енергоспоживанням. Ця функція також забезпечує енергоощадження. Кондиціонери Daikin справедливо вважаються одними з найбільш економічних кондиціонерів із представлених на ринку. Крім того, у них передбачений економічний режим, який, крім інвертора та інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається через обмеження енергії, що витрачається, у разі перевантажень електромережі.
Керування одним дотиком
Кондиціонер Daikin FTXM60R/RXM60R запам'ятовують користувацькі параметри й активують їх під час кожного подальшого вмикання. Отже, кондиціонер керується всього одним натисканням на кнопку "пуск".
Оригінальний і сучасний дизайн
Інженери та дизайнери "Дайкін" враховують усі перспективні науково-технічні досягнення для реалізації стильного, оригінального дизайну обладнання. Завдяки технологічним рішенням Daikin кондиціонери мають широкий вибір технічних характеристик і є лідерами ринку в галузі промислового дизайну. Обладнання "Дайкін" упродовж декількох років стає переможцем престижних міжнародних нагород у галузі дизайну побутових приладів.
Рівномірний розподіл повітря
Безперервне переміщення повітряних заслінок — це режим, у якому забезпечується рівномірний розподіл повітря як у горизонтальній, так і у вертикальній площині, завдяки чому утворюється однаковий температурний фон, унеможливлюється виникнення занадто холодних зон поблизу стелі та підлоги. Крім того, рівномірний розподіл повітря повністю запобігає виникненню протягів.
Теплий пуск
Цей режим забезпечує найкомфортніше подавання повітря під час роботи на обігрівання приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігрівання унеможливлюється надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, не обладнаних функцією теплого пуску. Захист від протягів Під час увімкнення кондиціонера в режим нагрівання або під час роботи з вимкненим термостатом напрямок подавання повітря встановлюється горизонтально, а вентилятор працює на малих обертах для запобігання утворенню протягів. Після закінчення режиму нагрівання напрямку повітря та швидкість роботи вентилятора встановлюється за бажанням користувача.
Автоматична відтайка інею
Ця функція захищає теплообмінник зовнішнього блока від обростання інеєм, усуваючи втрати продуктивності та заощаджуючи електроенергію.
Нічний режим
Для найбільш комфортної роботи інженерами "Дейкін" був розроблений нічний режим, який забезпечує мінімальне споживання енергії, низький рівень шуму за збереження комфортних температурних показників.
Датчик руху (Intellegent Eye Daikin)
Завдяки вбудованому сенсору руху (Технологія Розумне око) кондиціонер Daikin визначає наявність руху в кімнаті або приміщенні та вибирає найефективніший і найекономніший режим роботи. Датчик руху Датчик визначає наявність людей у приміщенні. Якщо в приміщенні нікого немає, кондиціонер через 20 хвилин перемикається в економний режим і перезапускається, коли хтось входить у приміщення.
Антикорозійний захист
Антикорозійний захист захищає металеві поверхні найвідповідніших вузлів зовнішнього блока від руйнування під впливом атмосферної вологи. Спеціальне покриття й інноваційний сплав оберігають вразливі металеві поверхні кондиціонера від корозійних процесів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 55 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 292 x 299 x 998 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 401 x 734 x 954 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -20 до +46 °C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Комплектація | Зовнішній блок, Внутрішній блок, Пульт ДК з батарейками, Гарантійний талон, Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 30 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 20 |
| Площа приміщення, м2 | 71 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 2.57/2.34 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -29 |
| Режими роботи | Автоматичний Нічний нагрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Теплопродуктивність | 24 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.2 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 32 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 66 дБ |
| Функції | Дисплей Самодіагностика самоочищення |
| Холодопродуктивність, кВт | 7.1 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,10 ₴





