Морозильна камера MIDEA MDRU385FZE46 – це надійний та багатофункціональний пристрій, який забезпечить ефективне зберігання продуктів у будь-яких умовах. Вона оснащена інверторним компресором, що забезпечує низьке енергоспоживання (клас A+) та тиху роботу. Завдяки функції швидкого заморожування, продукти швидко досягають необхідних температур, зберігаючи свою свіжість та поживні властивості.
LED-дисплей дозволяє легко керувати всіма функціями пристрою, а електронна система керування забезпечує точність налаштувань. Багатопотокова система заморожування гарантує рівномірний розподіл холоду по всій камері. Морозильник також оснащений лотком для льоду, що робить його ще зручнішим у використанні.
Камера має можливість перевішування дверцят, що дозволяє адаптувати пристрій під будь-які умови експлуатації. Висувні ящики полегшують доступ до заморожених продуктів, а сигналізація відчинених дверей захистить від втрати холоду. Завдяки можливості роботи при низьких температурах до -15 ° C цей морозильник ідеально підходить для неопалюваних приміщень.
LED-дисплей дозволяє легко керувати всіма функціями пристрою, а електронна система керування забезпечує точність налаштувань. Багатопотокова система заморожування гарантує рівномірний розподіл холоду по всій камері. Морозильник також оснащений лотком для льоду, що робить його ще зручнішим у використанні.
Камера має можливість перевішування дверцят, що дозволяє адаптувати пристрій під будь-які умови експлуатації. Висувні ящики полегшують доступ до заморожених продуктів, а сигналізація відчинених дверей захистить від втрати холоду. Завдяки можливості роботи при низьких температурах до -15 ° C цей морозильник ідеально підходить для неопалюваних приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Загальний об`єм | 273 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6954903814056 |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 59.5 х 62 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 192 х 64 х 68 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 62 |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Морозильна камера має режим холодильника |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Корисний об'єм | 273 |
| Рівень шуму, дБ | 58 |
| Сегмент | Для домашнього використання |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції та особливості | Багатопотокова система заморожування;Дисплей;З висувними ящиками;Захист від перепадів напруги;Лоток для льоду;Можливість працювати в неопалюваних приміщеннях до -15 °C;Перевішування дверцят;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
| Колір | Сріблястий (нержавіюча сталь) |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴








