Місткість комплектів: 6
Витрата води за цикл/рік: 6.5/1820 л
Споживання електроенергії за цикл/рік: 0.77/174 кВт·год
Спосіб встановлення: Окрема (соло)
Клас енергоспоживання A+
Габарити (ВхШхГ): 43.8 х 55 х 50 см
Клас мийки: A
Клас сушіння: A
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Компактна |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Місткість комплектів | 6 |
| Керування | Електронне |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Потужність підключення | 1400 Вт |
| Клас мийки | А |
| Клас сушіння | А |
| Витрата води за цикл/рік | 6.5/1820 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.77/174 кВт*рік |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Особливості | Акустичний сигнал завершення програми, Захист від протікання, Використання таблеток "все в 1", Таймер відстрочки старту |
| Індикатори | Наявності ополіскувача, Наявності солі, Режимів роботи |
| Індикація часу | На дисплеї |
| Індикація | LED |
| Додаткова інформація | Слайдерний дозатор Складані напрямні кошики |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.8 х 55 х 50 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51 х 55.5 х 60.5 см |
| Вага | 23.3 кг |
| Вага в упаковці | 27.5 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Комплектація | Посудомийна машина, Внутрішнє обладнання, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Колір панелі керування | Білий |
| Основні програми | Щоденне миття Інтенсивне миття Делікатне миття Експрес-програма Економічна програма (Еко) 90 хвилин |
| Внутрішнє оснащення | Кошик для столових приборів Складані напрямні нижнього кошика Слайдерний дозатор мийного засобу |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Клас сушіння | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільна |
| Внутрішнє оснащення | Корзина для столових приборів Складані напрямні нижньої корзини Слайдерний дозатор мийного засобу |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | LED-індикація |
| Індикатори | Наявності ополіскувача;Наявності солі;Режимів роботи |
| Керування | Електронне |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A+ (E) |
| Колір панелі керування | Білий |
| Комплектація | Посудомийна машина, Внутрішнє обладнання, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість температурних режимів, шт | 5 |
| Місткість комплектів | 7 і менше |
| Особливості | Індикація на дисплеї |
| Режими роботи | Щоденне миття Інтенсивне миття Делікатне миття Експрес-програма Економічна програма (Еко) 90 хвилин |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴









