Бренд - Artel;Діагональ - 43;Роздільна здатність - Full HD (1920x1080);Частота зміни кадрів - 60 Гц;Сумарна потужність динаміків - 10 Вт;Кількість динаміків - 2 шт;Тип тюнера - DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2;Кріплення на стіну VESA - 200х200 мм;Споживана потужність - 65 Вт;Підтримка форматів файлів - ATV підтримка відео форматів: PAL/SECAM DTV підтримка відео форматів: MPEG-2 H.264;Яскравість - 260 кд/м2;Роз'єми - A/V (композитний), CI слот, 3 x HDMI;Колір корпусу - Сріблястий;Операційна система - Android 9.0;Комунікації - Bluetooth;Smart TV - Так;Підтримка HDR - Немає;Тип телевізора - LED;Функції (Додатково) - Time Shift, Батьківський контроль, Функція запису;Габарити з підставкою, мм - 610х962х212 мм;Габарити без підставки, мм - 558х962х78, 5 мм;Управління - Стандартний пульт ДК;Рік випуску - 2020;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Колір | Сріблястий |
| Операційна система | Android |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Зі Smart TV |
| Додаткові характеристики | time shift, Батьківський контроль, Функція запису |
| Діагональ екрана | 43" |
| Платформа | Android 9.0 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 558х962х78, 5 мм мм |
| Розміри з підставкою | 610х962х212 мм мм |
| Колір рамки | Сріблястий |
| Яскравість | 260 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴




