Вбудована витяжка GVB 430 TB (BP134702) з алюмінієвим жировим фільтром та функцією відведення повітря – це ефективне рішення для видалення запахів, диму та жиру з кухні.
Переваги:
Переваги:
- Ефективне видалення жиру та запахів завдяки алюмінієвому жировому фільтру та режиму відведення повітря.
- Простота установки в кухонну шафу або інші меблі.
- Легкість в обслуговуванні: Алюмінієві фільтри легко миються, що полегшує догляд за витяжкою.
- Продуктивність: 1200 м3/год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690001347024 |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота, см | 32.4 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.5 х 55.5 х 33 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 29.5 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 280 Вт |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 |
| Матеріал декору | Пластик |
| Обладнання | З дисплеєм |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Вбудована |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED (2 х 2 Вт) |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴







