Піч електрична Grunhelm GN251AB - це компактна електродуховка, яку легко розмістити на кухні, не виділяючи для неї окреме місце під стільницею.
Потужність електропечі становить 1600 Вт, а термостат дозволяє проводити регулювання температури до 230 °С.
Створити рум'яну скоринку і забезпечити рівномірне нагрівання дозволяє нижній і верхній нагрівальні елементи.
Модель оснащена таймером на 60 хвилин зі звуковим сигналом і комплектується деком, решітками та утримувачем.
Потужність електропечі становить 1600 Вт, а термостат дозволяє проводити регулювання температури до 230 °С.
Створити рум'яну скоринку і забезпечити рівномірне нагрівання дозволяє нижній і верхній нагрівальні елементи.
Модель оснащена таймером на 60 хвилин зі звуковим сигналом і комплектується деком, решітками та утримувачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902023025012 |
| Вага в упаковці | 6,7 кг |
| Вага | 5,6 кг |
| Внутрішнє покриття | з оцинкованим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.9 х 44.9 х 36.3 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34.1 х 48.3 х 39.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Розмір дека - 326 х 265 х 25 мм |
| Діапазон температури | 100 °C /150 °C /200 °C /230 °C |
| Колір корпусу | Білий |
| Комплектація | Електрична піч Деко Решітка Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм, л | 25 |
| Особливості | Звуковий сигнал |
| Потужність, кВт | 1.6 |
| Програми | Верхній + Нижній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів |
| Таймер | 60 хв |
| Тип керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,10 ₴









