Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AENO |
| Тип | Іригатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5291485011994 |
| Час безперервної роботи | 120 сек |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.1 х 5.2 х 7.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.3 х 9.2 х 17.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Для кого | Для дорослих |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Іригатор, Стандартна насадка Ортодонтична насадка Пародонтологічна насадка Дорожній чохол Кабель для зарядки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість режимів | 5 |
| Призначення | Видалення нальоту;Відбілювання й полірування;Глибоке очищення;Делікатна;Для імплантів;Масаж ясен;Повсякденна;Промивання брекетів;Чищення міжзубних кишень |
| Насадки | Стандартна насадка Ортодонтична насадка для брекетів Пародонтологічна насадка для догляду за яснами |
| Об'єм контейнера для води | 200 мл |
| Особливості | Сумісні аксесуари: Насадки для іригатора AENO DI2 |
| Живлення | Акумулятор;Мережа 220 В |
| Режими подавання води | Пульсувальний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Технологія чищення | Пульсувальна |
| Час заряджання | 3 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,10 ₴











